WYDAJ Z NAMI SWOJĄ PRACĘ DOKTORSKĄ, HABILITACJĘ LUB KSIĄŻKĘ NAUKOWĄ!

Publikujznami.pl – usługa Wydawnictwa Naukowego PWN skierowana do naukowców poszukujących wsparcia w wydaniu pracy doktorskiej, monografii lub książki finalizującej grant badawczy. Zapewnimy Ci wsparcie w procesie wydawniczym, pomożemy w określeniu formatu, nakładu i promocji publikacji. Dedykowany opiekun projektu pomoże w rozwiązaniu każdego problemu.

Wypełnij formularz kontaktowy i przygotuj z nami nowoczesną publikacje naukową! Można także odwiedzić naszą stronę.

Imię

Nazwisko

Tytuł naukowy/zawodowy

Uczelnia/Wydział/Jednostka Badawcza

E-mail

Telefon

Twoje pytanie:

JEŚLI NIE ZAZNACZYSZ ZGODY NA KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY, NIESTETY NIE BĘDZIEMY MOGLI SIĘ SKONTAKTOWAĆ I przedstawić pełnej oferty.
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych, w tym przysługujących praw, znajduje się w Polityce Prywatności, która znajduje się w stopce serwisu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki informacji marketingowych tej Spółki drogą elektroniczną.
Tak, chciałbym otrzymywać od Wydawnictwa Naukowe PWN SA , z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 informacje handlowe drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, tj. w formie newslettera, SMS lub MMS, dotyczące produktów, usług, aktualnych ofert tej Spółki.
Zgadzam się na inicjowanie przez Wydawnictwo Naukowe PWN SA, z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług tej Spółki.